Xaçmaz KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Satış həcminin hesablanması. Praktik iş" mövzusunda təlim keçirilib
Xaçmaz KOBİM tərəfindən təlim keçirilib Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) Xaçmaz KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Satış həcminin hesablanması. Praktik iş" mövzusunda təlim keçirilib. Fevralın 17-də təşkil olunan təlimdə Xaçmaz KOBİM-in eksperti tərəfindən məhsulun satışı ilə bağlı gəlir və xərclər arasındakı əlaqə barədə ətraflı məlumat verilib. Eyni zamanda 9 nəfər iştirakçının olduğu təlimdə məhsulun qiyməti, satış həcmini müəyyən etməyin addımları, miqdarı və ümumi satışın necə hesablanması, satış həcminin hesablanması və analizi, xərclərin və satış həcminin hesablanması, xərclər və satış strategiyasının uzlaşdırılması barədə danışılıb. Sonda iştirakçıların mövzu ilə bağlı sualları cavablandırılıb. Qeyd edək ki, Xaçmaz KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.